Mood UP drink | Dacaffè.cz eshop

Dacaffé

Mood UP drink

Dostupnost: ihned k odeslání  

Dostupnost na prodejně: ihned k vyzvednutí

Mood Up je koktejl namíchaný z 6 bylinných výtažků, které harmonicky spolupůsobí na vyrovnanost a spokojenost osobnosti. Synergické působení těchto rostlin je podpořeno přídavkem DMAE, což je tělu vlastní látka, jež v organismu podporuje zvýšení hladiny dopaminu (přenašeče nervových vzruchů), což má zjednodušeně řečeno dva dopady na lidský organismus - zlepšení mozkových funkcí a zlepšení nálady. Tento komplex spojuje starobylé vědění s moderní vědou a poskytuje vám nápoj, který vám vylepší náladu spolu s udržením svěží vitality a prohloubí vaše mentální schopnosti.

Použití
Důkladně protřepejte. Po otevření ihned spotřebujte. Případný mírný zákal je přirozenou vlastností výrobku a není na závadu, je způsoben přítomností rostlinných extraktů. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti do 18 let, těhotné, kojící ženy a osoby citlivé na kofein. Nemíchat s alkoholem.

Efekty
Mood Up je funkční nápoj bez umělých sladidel z exotických bylin pěti kontinentů, který díky synergickému efektu účinných látek dodává tělu harmonii, zklidňuje roztěkanou mysl a uspořádá myšlenky. Guarana, Brahmi, Ashwagandha, Ženšen, Rhodiola, Ginkgo = 100% synergie. Mood Up působí dlouhodobě, zlepšuje náladu a paměť. Díky Mood Up se budete lépe soustředit, zklidníte tělo i mysl a nebudete se stresovat. Dalšími efekty drinku Mood Up jsou adaptogenní, antioxidační a stimulační efekty a navíc podporuje imunitu. Mood Up je drinkem nové generace.

ÚČINKY
Zlepšuje náladu
Mood Up zlepšuje náladu díky kombinaci bylin, které snižují hladinu stresu v organismu – uklidňují a zlepšují schopnost adaptace na změny okolního prostředí. Tento efekt je umocněn přidaným DMAE, který v konečném důsledku podporuje zlepšení nálady a mozkových funkcí
Zlepšuje fungování mozku
Zlepšuje fungování mozku, protože většina látek ve složení jsou věhlasná nootropika
Zvyšuje soustředěnost
Zvýšení soustředěnosti jsme dosáhli namícháním vyvážené směsi těchto výtažků, na podkladě informací z tradiční ajurvédy
Zlepšuje paměť
Zlepšení paměti je spojeno se zvýšenou stimulací mozku, protože je to jedna z kognitivních funkcí
Působí proti stresu
Protistresové účinky použitých rostlin jsou známy z tradičního užití starobylými kulturami
Podporuje duševní rovnováhu
Podpora duševní rovnováhy je docílená spolupůsobením bylin, které snižují stres a podporují koncentraci, invenci a soustředěnost line

Zboží již není v nabídce.

Cena: 30,- Kč s DPH

Dotaz na prodejce

Doporučit

Kamenný obchod

Přidte si knám prohlédnout skladové produkty do budovy Danube House Karolinská 650/1 Praha 8

Káva valastní produkce

Kávy Dacaffé jsou výmečné směsy, vybrané tak, aby si na chuť přišel opravdu každý milovník dobré kávy.

Ochutnávky kávy za 10 Kč

Ochutnávky jsou pro všechny, kteří si nejsou jistí chutí naší kávy i pro všechny, kteří naší kávu prostě milují, nebo rádi experimentjí.

PiXOLO

2017 Copyright by Dacaffe.cz. All rights reserved.
Developed & Links by PiXOLO