25.9. Dak Lak - Vietnamská káva na eshopu | Dacaffè.cz eshop

Dacaffé

25.9. Dak Lak - Vietnamská káva na eshopu

Minulý týden jste u nás měli nově možnost ochutnat výtečnou kávu Dak Lak a teď je možno ji zakoupit i u nás na eshopu tak neváhejte. Je to prvotřídní vietnamská káva pražená přímo pro Evropu.

Vietnamská káva

Naše káva pochází z provincie Dak Lak, ležící v Jižním Vietnamu.  Tato provincie je známá pro její rozlehlé kávové plantáže, které produkují tu nejkvalitnější kávu Vietnamu. Kvalita kávy Dak Lak z ní udělala jednu z nejdůležitějších komodit provincie, na které je obživou závislých skoro půl miliónů místních obyvatel.
Původ pěstování kávy v téhle provincii je zahalen legendami. Říká se, že všechny kávovníky v provincii pochází ze zrn, které si vybral místní druh cibetky, živící se jen nejchutnějšími kávovými zrny. Dodnes je Dak Lak centrem obchodu s kávou a na jejím území se ročně konají různé festivaly oslavující tuto komoditu.
Po navštívení této malé provincie a objevení její bohaté kulturní hodnoty, která je úzce spojené s kávou, jsme se rozhodli tuto výjimečnou komoditu představit v Evropě. S cílem podpořit místní farmáře a dodávat našim zákazníkům kvalitní praženou kávu Vietnamu, jsme v létě roku 2013 založili malou rodinou pražírnu.

Káva do kanceláře

Naším cílem je, aby se i v kancelářích pila dobře připravená kvalitní káva. Dokážeme zajistit takový servis, aby jste to měli bez starostí, nenecháme Vás 24 hodin bez kávy. Sami víme, že bez kávy to nejde.

Nezávazná poptávka

Doprava zdarma

PŘI NÁKUPU NAD 1.000,- KČ JE DOPRAVA PO ČR ZDARMA!

PiXOLO

2017 Copyright by Dacaffe.cz. All rights reserved.
Developed & Links by PiXOLO