27.2. ochutnávka kávy Florio | Dacaffè.cz eshop

Dacaffé

27.2. ochutnávka kávy Florio

Florio
     Směs nejkvalitnějších káv Arabica, vytvořenou pro přípravu espressa zcela výjimečné kvality, pomalu praženou za účelem uvolnění jedinečného sladkého a jemného aroma s tóny tmavé čokolády.
     Nejméně 6 druhů kávy Arabica z vysoko položených oblastí je pomalu a hloubkově praženo, aby se vytvořil komplexní profil karamelizace při pražení. Vyznačuje se sladkým a jemným aroma s tóny tmavé čokolády. Na patře zanechává intenzivní, ale současně kultivovanou a vyzrálou chuť, změkčující se do jemné nasládlosti. Má dlouhé a přetrvávající zakončení s náznaky karamelu a lékořice. Mezi oblastmi původu jsou Guatemala, Brazílie, Etiopie, Afrika, Asie.

Cafés Richard je tradiční pražírna ve francouzském stylu. Společnost navázala na působení rodinného podniku Maison Richard, založeného v r. 1892, a až do dnes rodinnou společností zůstala.
    

Kde můžete Cafés Richard v Praze ochutnat?
         
  • 27.2. - 28.2. 2014 u nás v Karlíně (Karolinská 650/1; Praha 8 Karlín; atrium Danube House)
  • v Opletalově ulici kde se tato premiová značka ideálně snoubí s francouzským designem v Interiér de l´Art
  • na Jiřího z poděbrad v kavárně Millème, copak ve francouzské kavárně mohu mít jinou kávu.

Káva do kanceláře

Naším cílem je, aby se i v kancelářích pila dobře připravená kvalitní káva. Dokážeme zajistit takový servis, aby jste to měli bez starostí, nenecháme Vás 24 hodin bez kávy. Sami víme, že bez kávy to nejde.

Nezávazná poptávka

Doprava zdarma

PŘI NÁKUPU NAD 1.000,- KČ JE DOPRAVA PO ČR ZDARMA!

PiXOLO

2017 Copyright by Dacaffe.cz. All rights reserved.
Developed & Links by PiXOLO