Káva do kanceláře | Dacaffè.cz eshop

Dacaffé

Káva do kanceláře


          Naším cílem je, aby se i v kancelářích pila dobře připravená káva. Dokážeme zajistit takový servis, aby jste to měli bez starostí. Nabízíme kávu jako službu.
          Dobrá káva v kanceláři podpoří pracovní usilí Vašich zaměstananců a zvýší jejich produktivitu. Spokojený zaměstananec pracuje vždy lépe. Správně a kvalitně připravené espresso  z kvalitního stroje také nezatíží organizmus. I jiné nejen kávové nápoje můžou být součástí  Vaší kanceláře. Setkání s klienty bude o kávu příjemnější.

Zaměřujeme se především na:

 

     Komplexní servis

          Od začátku se snažíme poskytovat Našim zákazníkům ucelené služby, které mají za cíl především  jejich pohodlí a spokojenost. Náš komplexní servis se skládá především z rychlého dodávání té nejkvalitnější kávy a ze stoprocentní péče o Váš kávovar. Nezapomínáme ani na poradenství, konzultace a  školení. Nenecháme Vás přece 24 hodin bez kávy.
 
 

     Nejvyšší kvalitu kávy

          Všechny druhy kávy v naší nabídce jsou praženy z toho nejkvalitnějšího kávovníkového zrna, na těch nejmodernějších technologiích a garantujeme i jejich čerstvost a bezvadné zabalení. Složení směsí je založeno na výrazné chuti jednotlivých odrůd a dává Naší kávě nezapomenutelnou chuť i aroma. Máme v repertoáru 7 různých pražíren a jsme schopni vyhovět jakékoli chuti a jsme nakloněni i změnám.
 
 

     Bonusový systém

          Pijete, kupujete, objednáváte kávu pro sebe, či pro svého zaměstnavatele?  Neváhejte Nás kontaktovat! Právě pro Vás máme připraven bonusový systém.
 
 

     Ochutnávky zdarma

          Připravíme pro Vás rádi a zdarma degustaci našich káv. Kontaktujte Nás prosím a domluvte si termín ochutnávky buď v naší prodejně v Praze, nebo ve Vaší firmě, či gastroprovozu.

Káva do kanceláře

Naším cílem je, aby se i v kancelářích pila dobře připravená kvalitní káva. Dokážeme zajistit takový servis, aby jste to měli bez starostí, nenecháme Vás 24 hodin bez kávy. Sami víme, že bez kávy to nejde.

Nezávazná poptávka

Doprava zdarma

PŘI NÁKUPU NAD 1.000,- KČ JE DOPRAVA PO ČR ZDARMA!

PiXOLO

2017 Copyright by Dacaffe.cz. All rights reserved.
Developed & Links by PiXOLO