O Nás | Dacaffè.cz eshop

Dacaffé

O Nás

Fotografie pracovníkaAleš Kolovrat

          Kávou se zabývám téměř 9 let. Ke kávě mě přivedla láska k Itálii. Absolvoval jsem řadu kurzů jak o přípravě kávy tak o pražení u Roberta Trevisana a Luigiho Lupiho. Dělám a dělal jsem porotce na baristických soutěžích. Účastním se degustací a seminářú po celé Evropě. Jsem zakládajícím členem kávové asociace. Obchodem jsem se zabýval již dlouho. Pracoval jsem v různých oborech a spojení obchodu s kávou přišlo, tak nějak přirozeně. Rád bych zprostředkoval všem dobrou kávu tak jak ji znám já.

Pozice - hlavní barista, degustátor a kontrolor kvality

          V naší firmě, které jsem spoluzakladatelem se zabývám výběrem káv, dohledem nad pražením, školením, technickou pomocí, dozorem nad kvalitou a servisem

 

 

Jan Petraš

          Již dlouho se zabývám obchodem, vlastně již na střední škole jsem pracoval jako obchodní zástupce. K obchodu mě přivedla především touha komunikovat a jednat s lidmi. Přes práci za barem už byl jen krůček k tomu dostat se ke kávě. Jsem rád, že jsem se dostal k této práci, kde se o kávě dozvídám postupně vše. Káva totiž i přes veškeré mýty není zdraví škodlivá.

Pozice - obchodní zástupení

         Ve firmě se jsem zodpovědný především za obchod a komunikaci s našimi klienty. Mou odpovědností je i hledání nových zákazníků. Zavážím kávu do kanceláří a starám se o kávovary, tak aby na nich šla vždy připravit vynikající káva. 

Káva do kanceláře

Naším cílem je, aby se i v kancelářích pila dobře připravená kvalitní káva. Dokážeme zajistit takový servis, aby jste to měli bez starostí, nenecháme Vás 24 hodin bez kávy. Sami víme, že bez kávy to nejde.

Nezávazná poptávka

Doprava zdarma

PŘI NÁKUPU NAD 1.000,- KČ JE DOPRAVA PO ČR ZDARMA!

PiXOLO

2017 Copyright by Dacaffe.cz. All rights reserved.
Developed & Links by PiXOLO