Platby | Dacaffè.cz eshop

Dacaffé

Platby

Způsoby platby

  • Dobírka - platba v hotovosti při převzetí zásilky od expresní přepravy (kurýr).

     

  • Platba předem - platba převodem na účet společnosti, variabilní symbol je číslo objednávky. Zboží je zasláno popřipsání úhrady na bankovní konto provozovatele eshopu UniCredit Bank Czech Republic,a.s.  - č.ú. 2102749396/2700

    

  • Platba předem "Slovensko" - platba převodem na účet společnosti, variabilní symbol je číslo objednávky. Zboží je zasláno po připsání úhrady na bankovní konto provozovatele eshopu:        Číslo účtu příjemce IBAN:  CZ0627000000002106255262
        Název účtu příjemce:   Dacaffe s.r.o.
        Adresa příjemce (nepovinné): Rybná 3, 110 00 Praha 1
        Název banky příjemce:  UniCredit Bank Czech Republic, a.s.
        Swiftová adresa banky příjemce, BIC: BACXCZPP

Pro naše Slovenské zákazníky jsme připravili možnost zaplatit v jejich měně. V tuto chvíli náš obchod neumožňuje zobrazit duální cenu, tedy cenu v CZK a v €. Pokud tedy máte zájem zaplatit v €, připište nám toto do poznámky k objednávce. Naše obchodní oddělení se s vámi spojí a domluví se na částce kterou bude nutné jako platbu převést. Budeme přepočítávat v aktuálním kurzu CZK k €. Ušetříte nemalé peníze za poplatky ve vaší bance.
 
Čtěte pozorně - Platba předem ze Slovenské republiky může být realizována i v měně €.  Při platbě předem ze Slovenska se naše firma odmítá podílet na úhradě bankovních poplatků za mezinárodní platební styk. Je nutné aby při sestavování příkazu k úhradě bylo použito typ poplatku "OUR". Pokud tedy nebude na náš účet připsána kompletní částka z potvrzené objednávky, bude platba vrácena a zboží nebude dodáno.

 

Ochrana osobních údajů


Veškeré nakládání s osobními údaji zákazníků se řídí z.č. 101/2000 Sb., Zákonem o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších novel a ostatními právními předpisy platnými na území ČR.

Pokud zákazník bude chtít být vyřazen z databáze pro odesílání komerčních sdělení e-shopu, provede tuto změnu po přihlášení ve své kartě zákazníka. Zákazník svým svobodným rozhodnutím (stisk tlačítka „Potvrdit“) při registraci, či při odesílání objednávky, dává najevo, že si je vědom všech výše uvedených skutečností a souhlasí s dalším zpracováním svých osobních údajů pro účely obchodní činnosti provozovatele těchto stránek.

Veškeré údaje, které zde zákazník uvádí, podléhají ustanovením z.č. 101/2000 Sb., Zákona o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších novel.
Provozovatel těchto stránek (který je zároveň provozovatelem elektronického obchodu) je správcem a současně zpracovatelem osobních údajů ve smyslu výše uvedeného zákona. Tyto stránky obsahují platné identifikační údaje provozovatele elektronického obchodu a aktualizovaný seznam kontaktů pro styk se zákazníky.

Káva do kanceláře

Naším cílem je, aby se i v kancelářích pila dobře připravená kvalitní káva. Dokážeme zajistit takový servis, aby jste to měli bez starostí, nenecháme Vás 24 hodin bez kávy. Sami víme, že bez kávy to nejde.

Nezávazná poptávka

Doprava zdarma

PŘI NÁKUPU NAD 1.000,- KČ JE DOPRAVA PO ČR ZDARMA!

PiXOLO

2017 Copyright by Dacaffe.cz. All rights reserved.
Developed & Links by PiXOLO