Prodej produktů | Dacaffè.cz eshop

Dacaffé

Prodej produktů


Káva

 

New York Caffe

Příběh kávy New York začíná v 30. letech ve střední Itálii v lázeňském městečku Montecatini Terme. Tehdy pan Ugo Incerpi, majitel kavárny New York, zakoupil první stroj na pražení kávy, aby mohl nabízet lázeňským hostům čerstvě upraženou kávu. Jeho káva byla natolik dobrá, že se její pověst začala rychle šířit a lidé cestovali až z Florencie, aby mohli ochutnat šálek lahodné kávy New York. Od poloviny 30. let se na obalu kávy objevuje postava černošky jako značka Caffé New York. Toto logo dodnes připomíná rodinnou tradici této kávy. Dnes je z pražírny moderní továrna, která sídlí v malebném městečku Pistoia. Stále tu však přetrvává rodinná atmosféra a princip pražení, kdy jednu várku kávy přebírá, praží a balí jeden odpvědný člověk. Již přes osmdesát let tvoří výrobce Caffé New York klasickou chuť toskánské kávy.

Coffee VERONIA

Receptura kávy Coffee VERONIA je založena na výrazné chuti jednotlivých odrůd z vybraných plantáží celého světa a je středně pražená s nebývalou péčí o každé jednotlivé zrno. Současné aroma a chuť této směsi prošly postupným vývojem za dozoru degustátorů a znalců kávy. Má kakaovo oříškovou chuť s nádechem čokolády a v pozadí se zrcadlí mírná ovocná kyselost. Smysluplná harmonie chuti pomůže navodit vyjímečnou atmosféru, ke které se budete vždy rádi vracet.

Buscaglione

Již od roku 1899 se Caffé Buscaglione zabývá výběrem pouze těch nejjemnějších druhů kávy k vytvoření nejlepších kávových směsí a pražení přesně podle originální italské tradice. Díky hlubokému zasvěcení do tajů výroby té nejkvalitnější kávy je Caffé Buscaglione známá po celém světě.Všichni naši zákazníci si mohou vychutnat delikátní chuť a vůni kávy Buscaglione tak, jako by seděli v jedné z elegantních kaváren na počátku minulého století.

Franco Café

Během více než 50ti let na trhu získala firma Franco Caffé Caffe bohaté a významné zkušenosti v oblasti výroby a prodeje kávy. Také jedinečné know-how a pečlivý výběr surovin řadí tuto značku mezi přední italské producenty kávy. Dlouhá léta je firma věrná svému původnímu sídlu, tedy městečku Oderzo v Itálii. S novou generací manažerů však nachází stále nové podněty a strategie jak produktivně čelit konkurenci na lokálním trhu i na významných trzích v zahraničí.

Vin de café

Tvůrci této původní směsi, Robert a David Burianovi, využili svých letitých zkušeností šéfkuchaře a sommeliera. Výsledkem je káva, která bez výhrady splňuje požadavky moderního zákazníka s úctou k tradičním metodám starých italských mistrů a pevně se opírá o znalosti těchto osobností gastronomie.

 

Kávovary

LaPiccola

Továrna La Piccola je mladý, dynamický podnik, který se specializuje na výrobu velmi kvalitních kávovarů na papírové pody. Založil ji Gian Luca Venturelli s cílem rozšířit po světě slavnou kulturu klasického italského espressa. Firma si zajišťuje kvalitu svých výrobků tím, že dohlíží na všechny fáze výrobního procesu od výběru materiálů až po finální kompletaci výrobků. Uplatňuje při tom politiku rozvoje průmyslu šetrného k životnímu prostředí a zároveň se snaží dosáhnout italské tradice v designu propojením estetického vzhledu a funkčnosti.

Ariete

V roce 1964 vznikla v italské Florencii dynamická společnost Ariete, která se stala významným výrobcem malých spotřebičů pro domácnost. Jejím krédem je neustálé hledání nových a kreativních nápadů, které by se daly využít ke každodenní práci v domácnosti. Ariete se neustále vyvíjí i na mezinárodní úrovni. V roce 1995 byla firma začleněna do mezinárodní skupiny Kenwood spotřebičů a od roku 2001patří ke skupině DeLonghi

Guzzanti

Společnost Guzzanti brzy oslaví 10 let od svého založení. Na začátku dostala do vínku italské srdce a cíl přivést na trh nejžádanější výrobky – kávovary neotřelého vzhledu, výsoké kvality a designu, který oceňují zákazníci v řadě zemí. Za rostoucím úspěchem na trhu stojí zkušené německé designové studio, které ve spolupráci s výrobním závodem již řadu let připravuje nové návrhy. Sortiment firmy se postupně rozrostl a v současné době zahrnuje většinu spotřebičů pro domácnost od kávovarů, přes sortiment výrobků na chlazení, žehlení, až po různé speciality do kuchyně (např. výrobník mléčné pěny). Cílem značky Guzzanti je nabídnout zákazníkovi spotřebič v nadstandardní kvalitě, líbivém designu a za cenu, kterou si může dovolit.

Saeco

Saeco vzniklo původně jako rodinná firma v Itálii, kde si velice rychle získala své zákazníky. Dnes působí Saeco celosvětově a od roku 1991 se kávovary SAECO prodávají také na českém trhu. Svojí specializací na výrobu a vývoj kávovarů se propracovala mezi nejznámější a nejvyhledávanější značky na světě. SAECO nabízí široký výběr domácích pákových, automatických a profesionálních kávovarů včetně vendingových automatů.

 

Doplňky

Bialetti

Od roku 1933 funguje firma Bialetti, kde vyrábí vše pro domácnost. V Itálii, kde kuchyně je srdcem domova, kde vaření je vášeň a kde stravování přináší přátele a rodinu drží pohromadě se Bialetti nachází v devíti z deseti domácností. Proč? Vzhledem k tomu, že každý pravý Ital má vaření v duši. A stejně jako Alfonso Bialetti udělal revoluci v umění přípravy kávy se svojí Moka konvičkou, tak i firma posouvá svými inovacemi kuchyňské umění téměř o 100 let vpřed. Vyznává jednoduchost a barevnost.

Ilsa

Ilsa je zkratka pro Industria Laminazione Stampaggio Alluminio, tedy továrna na válcování a lisování hliníku. První výrobek nesoucí toto označení je typický italský moka kávovar Ilsa. Ideologie lze shrnout takto: "Využití technické zkušenosti, které byly shromážděny, a povědomí o vývoj na trhu s cílem obnovit tradici". Ilsa stále věnuje pozornost vývoji v oblasti technologií a měnící se tržní praxi. V roce 1956 odstartovala výroba z nerezové oceli. V roce 1971 zahajuje nově výrobu smaltovaného nádobí. Od roku 1987 do dnes daly v závodě vzniknout nové a přesněji navržené produkty. Továrna se zaměřuje na větší rozvoj a produkci a u nás koupíte mimo jiné jejich nerezové konvičky na mléko.

LODOS - LOmnické DOmácí Strojky

V roce 1923 založili dědové dnešních majitelů Vincens a Josef Ouhrabkové firmu pod názvem BRATŘÍ OUHRABKOVÉ. Jejich snaha se hned od počátku upínala k tomu, aby se výrobky této nové firmy vyrovnaly i nejlepším zahraničním značkám. To se jí také podařilo. Výrobky pod názvem B.O. GARANTIE se staly v krátké době uznávanou prvotřídní značkou, mající nejlepší zvuk jak na domácím, tak i na evropském a zámořském trhu. Počáteční výroba dřevěných kávomlýnků byla rozšířena o cestovní mlýnky značky TRAMP a mlýnky na koření. Po druhé světové válce firma vyráběla padesát různých typů kávomlýnků a mlýnků na koření. Činnost firmy byla násilně zrušena v roce 1950 znárodňovacím dekretem a převedena pod nový státní podnik ORLICKÉ STROJÍRNY. 15. října 1991 vnuci bratří Ouhrabků navázali na rodinnou tradici výroby kávomlýnků a mlýnků na koření založením firmy LODOS s.r.o (LOmnické DOmácí Strojky). Koncepce firmy je založena na další rozvoj a zvyšování kvality tradičních výrobků a podstatné rozšíření sortimentu o nové užitečné kuchyňské pomůcky. Výroba je doplněna o obchodní činnost s výrobky ze zahraničí, které vhodně doplňují vlastní výrobní program. Rozsáhlá investiční výstavba, nákup nových technologií zaručí další rozšiřování výroby a zvyšování kvality. Cílem majitelů společnosti je, aby značka LODOS dosáhla tak dobrého jména, jako B.O. GARANTIE zakladatelů firmy.

Káva do kanceláře

Naším cílem je, aby se i v kancelářích pila dobře připravená kvalitní káva. Dokážeme zajistit takový servis, aby jste to měli bez starostí, nenecháme Vás 24 hodin bez kávy. Sami víme, že bez kávy to nejde.

Nezávazná poptávka

Doprava zdarma

PŘI NÁKUPU NAD 1.000,- KČ JE DOPRAVA PO ČR ZDARMA!

PiXOLO

2017 Copyright by Dacaffe.cz. All rights reserved.
Developed & Links by PiXOLO